Movies
Ratings
482
HerRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0