Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Touch Your HeartRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0