Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5