Movies
Ratings
677
La La LandRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 5.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
HereafterRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 4.5
Stake LandRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.0