Series
Ratings
43
SherlockRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0