Titles you rated
What's Up FoxRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Good WifeRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0