Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 0.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
BOYS PLANETRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0