Series
Ratings
20
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 1.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0