Series
Ratings
37
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 1.0- K-ON!Rated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 1.0
MotherRated ★ 1.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 1.0
ERASEDRated ★ 0.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 1.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 1.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 0.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 1.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 0.5