Titles you rated
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5- HERORated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 0.5
2 Days and 1 NightRated ★ 0.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 0.5
Running ManRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Sporty SistersRated ★ 1.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5