Series
Ratings
50
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5- I Need a FairyRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0