Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0- Bad BloodRated ★ 2.5
- TRAPRated ★ 3.0
- Deer In Your HeadlightsRated ★ 3.0
- GalloperRated ★ 3.5
- The GlassesRated ★ 3.5
- The Consolation of the WindRated ★ 3.0
- BurdenRated ★ 2.5
When Mushroom BloomsRated ★ 3.5- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.5
- Reviving The EngineRated ★ 3.0
The Masked MonsterRated ★ 3.0- VortexRated ★ 3.0
- A Clueless MovieRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5- A Hard DayRated ★ 2.0
ImagoRated ★ 3.5