Titles you rated
AnnaRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 5.0
Love Better Than ImmortalityRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The GreatRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 1.5
Frankenstein's LoveRated ★ 2.5
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5- Ming DynastyRated ★ 4.0