Series
Ratings
29
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 1.0