Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0