Titles you rated
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 1.0
Can We Get Married?Rated ★ 1.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 1.0
On AirRated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0