Series
Ratings
17- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5