Series
Ratings
179- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5- Europe Outside Your Tent Season 5Rated ★ 4.5
- Steel Troops WRated ★ 5.0
- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5