Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5