Movies
Ratings
81
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0