Series
Ratings
13
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 0.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
JumongRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0