Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
The GreyRated ★ 0.5
Resident EvilRated ★ 2.0
The DealRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
CasperRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.0