Titles you rated
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Black BulletRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Rainbow Days!Rated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 1.0