Movies
Ratings
431
WeaponsRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
DevilRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 0.5
His HouseRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 1.5
Even the clouds are driftingRated ★ 3.0