Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0