Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0