Movies
Ratings
41
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0