Movies
Ratings
16
Billy ElliotRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0