Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0