Movies
Ratings
384
FollowingRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0