Titles you rated
Run OnRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5