Movies
Ratings
495
American BeautyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
The Running ActressRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 2.5