Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5