Titles you rated
The ContactRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5