Series
Ratings
158- 데스노트Rated ★ 4.0
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 4.0- Inazuma Eleven GoRated ★ 1.0
Lupin the Third Part IVRated ★ 5.0- 원피스 17기Rated ★ 3.5
- 원피스 19기Rated ★ 3.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0- 원피스 18기Rated ★ 3.0
원피스 16기Rated ★ 3.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0