Series
Ratings
101
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5