Titles you rated
Your LetterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 4.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0