Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Call of the NightRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- 鬼物語Rated ★ 3.5
OwarimonogatariRated ★ 4.0- TsukimonogatariRated ★ 3.5
- 恋物語Rated ★ 4.5
- 囮物語Rated ★ 4.5
- 傾物語Rated ★ 4.0