Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 1.5