Movies
Ratings
52
Se7enRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0