Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0