Movies
Ratings
1622
The Blind SideRated ★ 3.5
The Crimson RiversRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
The DoorRated ★ 2.5
The JacketRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
No ExitRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
ChainedRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 2.5
PearlRated ★ 3.5
XRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 3.0