Series
Ratings
331- UMA GAMERated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 1.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Cheheom Salmui HyeonjangRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Invincible Baseball TeamRated ★ 3.5
Giant Peng TVRated ★ 3.5- 2002 World Cup Lee Kyung-kyuga GandaRated ★ 3.5
- 1 VS 100Rated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0- 한밤의 TV연예Rated ★ 3.0
- Yang Se Hyung's ShorterviewRated ★ 3.0
Weekly IdolRated ★ 3.0
Strong HeartRated ★ 2.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
- Excessive ChallengeRated ★ 4.5