Titles you rated
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5 Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5
 Rise of the GuardiansRated ★ 0.5 Rise of the GuardiansRated ★ 0.5
 26 YearsRated ★ 0.5 26 YearsRated ★ 0.5
 Tough as IronRated ★ 1.0 Tough as IronRated ★ 1.0
 HopeRated ★ 0.5 HopeRated ★ 0.5
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
 Blood and TiesRated ★ 1.0 Blood and TiesRated ★ 1.0
 X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0 X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
 ObsessedRated ★ 0.5 ObsessedRated ★ 0.5
 The Fatal EncounterRated ★ 0.5 The Fatal EncounterRated ★ 0.5
 The TargetRated ★ 0.5 The TargetRated ★ 0.5
 MaleficentRated ★ 0.5 MaleficentRated ★ 0.5
 A Hard DayRated ★ 4.0 A Hard DayRated ★ 4.0
 Edge of TomorrowRated ★ 5.0 Edge of TomorrowRated ★ 5.0
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 0.5 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 0.5
 The Divine MoveRated ★ 0.5 The Divine MoveRated ★ 0.5
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
 Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5 Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5