Titles you rated
- A Man and A WomanRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 3.5
Japan SinksRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 3.0
The Pelican BriefRated ★ 4.0