Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
Family TiesRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 0.5
The PlotRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.0