Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
StartupRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0