Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
- BossRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- IslandRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0