Movies
Ratings
46
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
Deja VuRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Scanner DarklyRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0