Series
Ratings
207
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5